Clip-in Asma Tavan

Clip-in Asma Tavan

Clip-in Asma Tavan


Clip-in asma tavan ürünlerimizde, tüm panellerin birbirinden bağımsız olmasının yanında ayrıca kolaylıkla sökülüp takılabilir olması noktasında da büyük avantajlara sahibiz. Taşıyıcı unsurları dışarıdan görünmeyen bir sistemle kaplıyoruz. Böylelikle elektrik sistemiyle mekanik yapıya kolaylıkla erişim imkanı sağlıyoruz. Üstelik bu uygulamamız sayesinde sizler de clip-in asma tavan modellerimizde kolay kullanım imkanına kavuşmuş oluyorsunuz.

Ral seçeneklerimiz ahşap görünümüyle şık bir dizayn oluşturmanızda sizlere yardımcı olur. Bunun yanında clip-in tavan kullanımıyla geniş alanlarda uygun bir yapı alternatifi sunuyoruz. İçeriğinde dayanıklılığı sağlayan çelik, galvaniz bulundurur. Aynı zamanda alüminyum kullanımı mevcuttur.

Clip-in tavanlar çelik, alüminyum, demir kullanımı ile oluşturduğumuz gizli taşıyıcılardır. Son yıllarda popülerliği artan bu ürünümüz, ana tavan yanında ikinci tavanın yüksekliğini de azaltır. Gizli taşıyıcı sistemler olarak bilinen clip-in tavan sistemlerimiz, sarkıtmalı tavan sistemlerimize kıyasla daha sadedirler. Bu nedenle şık bir görünüm elde ederken aynı zamanda mekanınızın sadeliğini de koruma imkanı elde edebilirsiniz. Kullanılan tüm panellerimizin kolaylıkla sökülüp takılabiliyor olması sizler için önemli bir avantajdır. Böylece demontaj durumlarında da sizlere büyük kolaylık sağlar.

Clip-in asma tavan modellerimizde birinci kalite dayanıklı metal malzemeleri kullanmaktayız. Hook-on, Mesh, Baffle gibi çeşitleri mevcuttur. İşlevselliğini koruyan materyal yapısı sayesinde kolay monte edilerek kısa sürede kullanım imkanı sunar.

Clip-in Asma Tavan Özellikleri


Clip-in tavan sistemleri, kullanılan materyal ve dayanıklı yapısıyla birçok özelliğe sahiptir.

Materyal özellikleriyse aşağıda belirtilmiştir;

Estetik tasarım özelliği sunar
Darbeye karşı dirençli bir yapı sergiler
Renk seçeneği sunar
Ses geçirmeyen akustik yapıya sahiptir
Kolay monte edilebilir
Nemden etkilenmeyen bir yapı sergiler

Kısacası belirtilen özellikleri yanında, metal içerik yapısıyla gizli taşıyıcı katmanlara sahiptir. Bu sayede projeye uygun ebat seçeneği mevcut olup istenilen saç kalınlığı ayarlanabilir. Perforeli asma tavan panellerinde kullanılan akustik kumaş tercih edebilirsiniz. A1 yangın sınıfına sahip olmakla beraber bununla birlikte darbelere karşı dayanıklıdır.

Metal Cinsi: Alüminyum veya Galvanize Çelik
Panel Ebadı:300x300mm, 300x600mm, 600x600mm
Renk: Siyah (Ral 9005), Beyaz (Ral 9010) veya diğer
Perforasyon: Ø 2,5mm veya Deliksiz

Başlıca Uygulama Alanları


Asma tavan tercihinizde clip-in modelini seçerseniz dekorasyonunuza uyumlu birçok renk seçeneği alternatifini de elde etmiş olursunuz. Bu avantajının yanı sıra uzun ömürlü bir kullanıma imkan tanıması da bir diğer tercih sebebiniz olabilir. Asma tavan yapımında kullanılacak ses, aydınlatma, sprink, havalandırma sistemleri tam da istediğiniz gibi uyum sağlayan bir özelliktedir. Beğendiğiniz projeyi kısa sürede uygulanarak istediğiniz asma tavanı hazırlamaktayız. Fiyat seçeneklerimizse uygun maliyetleri kapsamaktadır. Bu sebeple de clip-in asma tavan fiyatları piyasa ortalamalarına nazaran çok daha avantajlıdır. En önemlisi de alacağınız ürünlerin kalitesi beklentilerinizi karşılayacaktır. Fakat burada önemli olan çalışacağınız firmayı doğru seçmenizdir. Sonuçta önemli olan da ister evlerinizde isterseniz de işyerlerinizde kullanacağınız clip in asma tavan ürünlerimiz sizleri memnun edecektir.

Clip-in Asma Tavan Sistemleri
Clip-in Asma Tavan
Clip-in Asma Tavan Modelleri
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Merhaba