Petek Asma Tavan

Petek Asma Tavan

Petek Asma Tavan

Petek asma tavan sistemleri mekanik estetik verilerek hazırladığımız 3 boyutlu bir sistemdir. Bu sayede uygulamalarda farklı bir boyut katılarak şık bir görünüm elde ederiz. Kısacası özel bükümle üretilen panel alüminyumdan sistemlerimizi oluştururuz. T-15 taşıyıcı sistemle üretilmektedir. Ayrıca tercihe göre T-10 sistemi  de kullanabiliriz.

Dış yüzeyini 3 boyutlu bir petek görünümü izlerken, aynı zamanda modüler yapısıyla bize kolay bir tesisat ulaşımı sağlar. Bunun yanında tavan arkasında gizli aydınlatmalı bir estetik görünüm oluşturur. Tercihe göre renkli seçenekleri de bulunan metal petek asma tavan modellerini, birçok mekanda kullanabiliriz.

Petek görünümü, bu sistemlerde hücre boşlukları sayesinde kesintisiz bir görüntü elde etmemizi sağlar. Böylelikle görüntüsüyle ortama derinlik katan petek tavanı, sistemden sarkan tellere montaj edebiliriz. Bu şekilde estetik açıdan modern bir görünüm yakalayarak şık bir tasarım oluşturabiliriz. Opencell tavan sistemine sahip olan petek tavan modeli, görünüm itibariyle kendinden taşıyıcılı bir sistemden oluşur. Bunun yanında istenmeyen, beğenilmeyen tavan üzerine yeni bir işlem yaparak daha hoş bir görüntü elde edebiliriz.

Petek Asma Tavan Özellikleri

Şık dizaynıyla dikkatleri çeken ve bununla birlikte derinlikle estetiği birleştirebildiğimiz bir tasarım örneğidir. Aynı zamanda görünüm itibariyle bal peteğini andıran yapısı tercihe göre renklendirilebilir. Öncelikle alt taban kalınlığı 15 mm olmakla beraber yükseklik 40 mm olarak belirlenmiştir. Bundan dolayı petek tavan modelleri çok farklı kombinasyonların uygulanabildiği birçok farklı özelliğe sahiptir. Hatta kolay temizlenebilir yapıda olması da çok önemli bir özelliğidir. Bu özelliğinden dolayı tozla kiri tutmaması kullanış açısından önemli bir artıdır. Özellikle neme karşı dayanıklı ürün yapısı hakimdir. Üstelik hızlı montaj yapıldığı gibi demontaj süreciyle de oldukça hızlıdır. Ayrıca darbeye karşı dayanıklı olmasıyla aşınma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Uzun ömürlü malzeme kullanımı dirençli yapısını gösterir. Böylece herhangi bir deformasyon süreci yaşanmaz.

Metal Türü: Alüminyum veya Galvanizli Çelik
Hücre Boyutu: 50x50mm, 75x75mm, 100x100mm, 150x150mm, 200x200mm, 50x150mm, 75x250mm veya özelleştirilmiş
Renkler: Antrasit Gri (Ral 7016), Siyah (Ral 9005), Beyaz (Ral 9010), Metalik Gri (Ral 9006), Ahşap Görünümlü

Başlıca Uygulama Alanları

Öncelikle uygun bir alan tercihi yapılmalıdır. Tercih edilecek alanlar aşağıda belirtilmiştir;

İş yerleri,
Mağazalar,
Butikler,
Havaalanları,
Restoranlar,
Endüstriyel tesisler,
İstasyonlar vb.

Belirtilen alanlar olmakla beraber daha pek çok farklı mekanda bu kullanışlı sistemi tercih edebilirsiniz. Sonuçta istediğiniz mekanın benzersiz bir görünüme kavuşmasında sizin tercihleriniz en önemli olandır. Sonuçta uygun maliyetlerde zengin alternatifler sunan firmamızı arayarak mekanlarınız için en uygun tasarımları oluşturabilirsiniz.

Petek Asma Tavan
Petek Asma Tavan Sistemi
Petek Asma Tavan Model
Petek Asma Tavan
Petek Tavan Malzemeleri
Petek Asma Tavan Paneli
Petek Asma Tavan Üretimi

En çok ziyaret edilen ürünler

Baffle Asma Tavan
Panel 200 Asma Tavan
Clin-in Asma Tavan
Clin-in Asma Tavan
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Merhaba