MultiCell Asma Tavan

MultiCell Asma Tavan

MultiCell Asma Tavan

MultiCell asma tavan dizaynı, bulunduğu alana derinlik katan bir görünüme sahiptir. İçeriğinde kullandığımız galvaniz, çelik yapısıyla dayanıklılığını korur. Modern şekilde dizayn edilen ürün çeşit özelliğine göre alüminyumla da hazırlanabilir. Bulunduğu alanın daha ferah bir görünüme kavuşmasına yardım ediyoruz. Metal tercihiyle daha dayanıklı bir yapı oluşturmaktayız. Mekanın şık bir dizaynla hareketli görünmesine yardımcı olur.

MultiCell Asma Tavan Sistemleri

Tavan panellerinde en sık kullanılan Multicell, diğer modellerden farklı olarak materyal yapısı değişim gösterir. Çelik yapısı sayesinde paslanmaz özelliktedir. Kurulum sağlamamız için tercih edeceğiniz ebat seçeneği oldukça önemlidir. Renkli yapısıyla istediğiniz alana uygun olarak dekorasyonu sağlanır. MultiCell asma tavan sistemleri tüm odayı aydınlatmanıza yardımcı olur. Yüksek yansıtıcı bir yüzey sunar. Isınma sağlamanız açısından yalıtım sisteminde yardımcı olmaktayız. Tavan yapısının yüksekliğini düşürerek şık ve modern bir görünüm sağlamaktayız. Beyaz tavan panelleri, tüm alanın aydınlatılmasını sağlar.

MultiCell Asma Tavan Özellikleri

Dirençli yapısı sayesinde uzun süre kullanmanıza imkan tanır. Neme karşı dayanıklı olmasıyla beraber kolay temizlenebilir yapıdadır. Şerit halinde paralel plakalar hazırlanarak odanın dizaynı yapılır. Tasarımda kullandığımız estetik dokunuşlar sayesinde benzersiz bir dekorasyon ortaya koymaktayız. MultiCell asma tavan modelleri arasında kabloların boşluğu için özel yer açılmıştır. Bu sayede dışarı kablo görünümü çıkmadan kamufle edilebilir. MultiCell tavan sistemlerinde özelliklerse aşağıda verilmiştir;

1. Neme karşı dayanıklıdır

2. Akustik ses geçişi sağlanır

3. Kolay temizlenebilir

4. Led ışıklandırtma yapılmıştır

5. Kolay demonte yapıdadır

6. Kolaylıkla sökülebilir

7. Yanmaz

8. Isı yalıtımı

MultiCell Asma Tavan Uygulama Alanları

Asma tavan uygulanan alanlar geniş yelpazede ele alınır. Metro istasyonu, AVM, süpermarket, endüstriyel sanayi fabrikalarında olmak üzere birçok alanda kurulumu sağlamaktayız. Ses geçişini sağlarken akustik formundan yararlanma konusunda yardım eder. Görsel dekoratif yapısıyla fonksiyonel  içeriğe sahiptir. Demonte olmasıyla kolaylıkla kurulum imkanı sunar. Bu sayede zorlanmadan zaman kaybına yol açmadan kurulumu sağlamaktayız. Malzeme yapısında mevcut olan dirençli yapı sayesinde uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Ekonomik ürün yapısıyla beraber uygun maliyette satışa sunulur. MultiCell asma tavan fiyatları için bizi arayınız.

MultiCell Asma Tavan
MultiCell Asma Tavanlar
MultiCell Tavan
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Merhaba