Vektörel Asma Tavan

Vektörel Asma Tavan

Vektörel Asma Tavan

Vektörel asma tavan, kurulumuyla beraber zamanınızı almadan monte edilir. Odanın hacmini düşürmeden hazırlanan bir asma tavan çeşididir. Tavan yüksekliğini düşürmek amacıyla tercih etmeniz için hazırlanmıştır. Sarkıt asma tavanı şekline sahip olan vektörel panellere sahiptir. Tavanı kaplayan yapısıyla kolaylıkla sökülüp takılabilir. Tavan boşluğuna erişim imkanı tanıyarak şık bir oda dizaynı oluşturur. Dikey olarak paralel şekilde oluşturulan vektörel paneller, odanızın daha geniş bir görünüme ulaşmasını sağlar.

Vektörel Tavan Sistemleri

Tavan dekorasyonunda en çok tercih edilen vektörel panel sistemi, neme karşı hassas bir yapı sergiler. Bu sayede rutubet gibi oluşumlara izin vermeden kullanmanızı sağlar. Gergi, baffle, petek gibi çeşitleri olan asma tavan sistemleri arasında en yaygın kullanılan modeldir. Vektörel tavan sistemleri hem görünümüyle hem de kurulum aşamasıyla kolaylık tanır. İşlevsel yapısıyla estetik görünümü sayesinde sarkıt asma tavan modelidir. Kısa sürede sökülüp takılabilen yapısıyla demonte şekilde dizayn edilmiştir.

Özellikleri

Dayanıklı bir yapı sergileyen materyal kalitesiyle uzun yıllar kullanmanızı sağlar. Her projeyi modernleştiren görünümüyle dikkatleri üzerine çeker. Birçok renk yapısıyla tercihinize göre tasarlanır. Aydınlatma işlevini led ışıklar sayesinde görür. Bu sayede ışıklandırma düzeni en iyi şekilde ayarlanmıştır. Vektörel asma tavan modelleri için renkli görünümler oldukça önemlidir. Tavan yüksekliğini düşürerek benzersiz bir görünüm sunmaktayız. Neme karşı dayanıklı bir yapı ortaya koyar. Akustik performansıyla istediğiniz ses yansımasını kolaylıkla sağlar. Avm, mağaza, market gibi birçok alanda kullanılan tavan sisteminin montajı en iyi şekilde yapmaktayız. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan istediğiniz alanda kurulumu yaptırabilirsiniz. Vektörel panel sistemli tavanların özellikleriyse aşağıdaki gibidir;

1. Hafif yapıdadır

2. Neme karşı dayanıklıdır

3. Kolay monte edilir

4. Renk çeşidi mevcuttur

5. Akustik performansı yüksektir

6. Temizlemesi kolaydır

7. Tesisat malzemelerini arka planda gizler

Uygulama Alanları

Birçok asma tavan çeşidi olmakla beraber vektörel panel tercihi oldukça sık yapılır. Dekorasyon seçenekleri arasında tavan döşemeleri her zaman dayanıklı bir içeriğe sahiptir. Paslanmaz çelik, alüminyum gibi maddelerle hazırladığımız sistem, ürünün monte edilmesinden sonra dayanıklılığını uzun süre korur. Tercih ettiğiniz renkle ebat çeşidine göre hazırlanır. Uygun maliyette ekonomik ürün yapısı hakimdir. Bu sayede uygun fiyatlar doğrultusunda satışını yapmaktayız. Vektörel asma tavan fiyatları için bizi arayınız.

Vektörel Asma Tavan
Vektörel Tavan
Vektörel Asma Tavan Sistemleri
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Merhaba