Mesh Asma Tavan

Mesh Asma Tavan

Mesh Asma Tavan

Mesh asma tavan birçok alanda tercih edilen özel bir dekorasyon çeşididir. Tavan dekorasyonunda son sistem olan model, hafif bir ürün yapısına sahiptir. Bu sayede istediğiniz mekana kısa sürede kurulumunu yapmaktayız. Farklı renk yapısıyla bulunduğu ortama şık bir görünüm katan tavan sistemi, tavana ağırlık vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Tavandaki hava sirkülasyonunu kolaylıkla sağlar. Metal yapısıyla dayanıklı bir içeriğe sahiptir. Görüntüsüyle mekana şıklık katan bir model yapısına sahiptir.

Mesh Asma Tavan Sistemleri

Mesh tavan sistemleri, endüstriyel alanda tercih edilen modeller arasındadır. Görüntüsü sebebiyle mekana şıklık katarak dekorasyona uyum sağlar. Birçok renk seçeneği olduğu gibi ebat çeşitleri de tercihinize göre değişir. Tavana uygulanan materyallerse alüminyum, çelik, bakır içeriği sayesinde dayanıklıdır. Sistemde yer alan elektrik kablolarını kolaylıkla iç haznesinde saklar. Böylelikle görünümü bozmadan istediğiniz dekoratif yapıyı ortaya koyar. Mesh Asma tavan sistemleri modern yapılarda sık sık görülen sistemler arasındadır. Geniş alanlarda daha fazla tercih edilir. Büyük olmakla beraber tek ızgara modelini de tercih edebilirsiniz.

Mesh Asma Tavan Özellikleri

Kullanıldığı tavanda yük oluşturmadan kolay kullanım imkanı tanır. Işık geçirgenliğini sağlayan sistem kolay temizlemenize yardım eder. Yangına karşı dirençli bir yapı sergileyen tavan sistemi, dayanıklı içeriğe sahiptir. Delikli metallerden oluşan Mesh Asma tavan modelleri, istediğiniz ebatta tercih etmenizi sağlar. Herhangi bir durumda çıkarılarak takılabilir sistem yapısına sahiptir. Kolaylıkla monte edebileceğimiz ürün yapısı mevcuttur.

Mesh Asma Tavan Uygulama Alanları

Birçok alanda tercih edebileceğiniz asma tavan modelleri, geniş alan yapısına uygundur. Akustik formda üretilen içeriği sayesinde ses geçişi ideal yapıdadır. Işık dengesini sağladığı gibi ses geçişinde de kolaylık tanır. Hava alanları, metrolar, alışveriş merkezleriyle restoranlara kadar geniş seçenek imkanı sunar. Bu sayede istediğiniz alanda kurulumunu sağlamaktayız. İçerik kalitesiyle dayanıklı yapısına her zaman önem verilmiştir. Kolay temizlenebilir materyal kullanımıyla toz, kir toplamadan temizlemenize yardım eder. Örtü görünümü sağlayan bir tavan çeşididir. İstediğiniz ortamda renk, ebat tercihine göre uyum sağlar. Uygun maliyette üretilerek istenilen her modeli ekonomik fiyatta almanıza yardımcı olur. Mesh asma tavan fiyatları için bizi arayınız.
Mesh Asma Tavan
Mesh Asma Tavan Sistemleri
Mesh Asma Tavanlar
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Merhaba