Petek Asma Tavan m² Fiyatları

Petek Asma Tavan m² Fiyatları

Petek Asma Tavan m² Fiyatları

Petek asma tavan m² fiyatları birçok modelimizde değişim gösterir. Bunun dışında istediğiniz alan tercihiyle ürün kalitesi arttıkça metrekare fiyatları da değişebilir. Ayrıca modellerimizin ürün yapısıyla içerik kalitesi her zaman önemli bir detaydır. Üstelik tercih ettiğiniz alan için kurulum aşaması oldukça hızlı bir şekilde yapılır. Maksimum dayanıklılık sağlayan malzeme içeriğimiz alüminyum alaşımdan oluşur.

Üretim esnasında tercih ettiğimiz malzeme dayanıklılığına her zaman dikkat etmekteyiz. Aynı zamanda ışıklandırma sisteminin arka plandan yayılım sağlamasıyla profesyonel bir tasarım ortaya koymaktayız. Bununla birlikte kafes şeklinde görünen petek tavanla, derinliği yakalayarak mekanın daha geniş görünmesine yardım ediyoruz.

Petek Tavan Çeşitleri

Petek asma tavan m² fiyatları çeşit ve özelliğine göre değişir. Asma tavan modelleri mekanlarınızda birçok farklı formda kendini gösteren şık bir tasarım örneğidir. Bunun yanında tavan sistemlerinde boyutlandırma sayesinde alçak, yüksek tavan formu oluşturabiliriz. Bundan dolayı seçmiş olduğunuz tavan sistemine göre bu durum değişim gösterecektir. Kurulum aşamasında petek tavan fiyatlarını kullandığımız materyal tercihine göre belirleriz.

Her bir üründe uygun fiyat aralıklarına sahip olan asma tavan, istenilen renkte dizayn edilir. Tercih edilen alana göre kullanacağımız ürün miktarı değişim gösterecektir. Tavan yapısı boyutlandırılarak mekanda istediğiniz şekilde şık bir dizayn oluşturur. Kullandığımız ürün materyalleri alüminyum ve çelik alaşım sayesinde kırılmayan bir yapıya sahiptir. Bu sayede uzun süre dirençli yapısıyla kullanımı destekler.

Petek Asma Tavanların Montaj Aşaması

Tavan sistemlerinde tercih edeceğiniz petek asma tavan modeli, kafes şeklinde hazırlanır. Elektrik kablolarının arka planda saklanmasına yardım eder. Bu sayede kötü görünüme izin vermeden ortamın uygun bir görünüm sağlamasına yardımcı olur. Kullanılan metal alaşım sayesinde dayanıklı bir ürün kullanımı sağlamaktayız. Böylece maksimum dayanıklılık sergileyen ürün yapısı dekorasyonu üst seviyeye taşımaktadır. Maksimum performansla dekorasyonun ön plana taşır.

Birçok mekan tasarımında ortamdaki ışıklandırmayla dizaynı şekillendirir. Kurulum aşamasıysa kendinden taşımalı sistem sayesinde entegrasyonu kolaydır. Duvarla zemin yüzeyine uyumlu renk tercihinizle dekorasyonu destekler. İstediğiniz ebatlarda ve mekan seçeneğiyle derinliği sağlayarak benzersiz bir tasarım oluşturmaktayız. Yüzeyinde uygulanan boya kalitesiyse uzun süre çıkmadan görünümün kusursuz olmasına yardım eder. Ekonomik ürün çeşidiyle talep gören petek asma tavan metrekare fiyatları herkesin bütçesine hitap eder.

Petek Asma Tavan
Petek Tavan Malzemeleri
Petek Asma Tavan Paneli
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Merhaba