Petek Asma Tavan Modelleri

Petek Asma Tavan Modelleri

Petek Asma Tavan Modelleri

Petek asma tavan modelleri kendinden taşıyıcı bir sisteme bağlıdır. Fakat alt tabanda yükseklik ölçüleri mekan ebatlarına göre değişim gösterebilir. Aynı zamanda her mekan aynı ebatlandırmaya sahip değildir. Bu sayede istediğiniz ölçülendirmeyle modeli uygulamaktayız. Dayanıklı model yapısıyla alüminyum profilden montaj işlemini kısa sürede tamamlıyoruz.

Asma tavan, birçok ofis, alışveriş merkezi, istasyon vb. olmak üzere geniş kapsamlı bir mekan dizaynı gerektirir. Böylelikle istediğiniz dekorasyonu kapsamlı bir tasarımla desteklemekteyiz. Petek tavanlar aynı zamanda seçilen alanda görünümüyle entegre olan bir sisteme sahiptir. Bununla birlikte ortama derinlik katan yapısıyla profesyonel bir tasarım imkanı sunar. Model yapısı sayesinde ses yansımasını ayarlayabilir. Ayrıca tavan sisteminde yer alan elektrik kablolarının arka planda kalmasını sağlar. Bundan dolayı görünüm açısından tasarım ön plandadır.

Petek Asma Tavan Sistemleri

Geniş alanlarda tercih edilen petek asma tavan sistemleri, bulunduğu yerin akustik ses formunu korur. Bunun sonucunda sesin yansımasını sağlayarak belirli bir akustik form oluşturur. Bunun  yanında yüksek alanlarda tercih edilen asma tavan, petek tasarımıyla şekillenir. İstediğiniz dizaynı en iyi şekilde sağlayarak dayanıklı bir sistem oluşturmaktayız.

Montaj işlemleriyle kısa sürede tamamlanan petek tavan modelleri, kullandığımız malzemeyle uzun süre dayanıklı kalmayı başarır. Böylece istediğiniz renk ve modelleri yüksek tavan yapısıyla destekler. Her mekanda kurulumu yapılan tavan modeli dekoratif yapısıyla her alanda şık bir görünüm sunar. Geniş mekanlarda tercih edeceğiniz tasarım çeşidi, mekana kolaylıkla uyum sağlar. Birçok farklı model çeşidi mevcut olan petek asma tavan, kurulumuyla zaman almaz.

Petek Asma Tavan Aydınlatma

Aydınlatma sistemleri arasında gelen asma tavanlar, birçok çeşitten oluşur. Petek asma tavan çeşidiyse kafes şeklindedir. Birbiriyle monte edilerek birleştirilen sistem, alüminyum içerik sayesinde kolay kolay deforme olmayan bir yapıya sahiptir. Açıklamak gerekirse metalle boyalı kaplamanın mükemmel korozyon önleyici özellikleri sayesinde oldukça yüksek dayanıklılık sunar.

Dış yüzeyinde boyalı alüminyumdan üretim sağladığımız petek asma tavanı modelleri T24 taşıyıcı sitsem sayesinde istediğiniz tasarıma sahiptir. Dirençli yapısıyla uygun fiyat aralıklarında satışa sunulur. Kısa sürede montaj işlemini yaparak istediğiniz alanda sistem kurulumunu sağlıyoruz. Birçok farklı çeşitte üretim sağlayarak tercihe göre tasarımı gerçekleştirmekteyiz.

Petek Asma Tavan
Petek Asma Tavan Sistemi
Petek Asma Tavan Model
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Merhaba