Baffle Asma Tavan m² Fiyatları

Baffle Asma Tavan m² Fiyatları

Baffle Asma Tavan m² Fiyatları

Mekanlara daha modern ve şık bir hava katmak için asma tavan değişikliğini daha sık tercih ederiz. Bu sebepten günümüzde seçim yapabileceğimiz oldukça fazla modeli bulunmaktadır. Fakat model seçimi kadar uygun fiyata kaliteli ürünleri satın alabilmekte çok önemlidir. Baffle asma tavan m² fiyatları ülkemizde çok uygun olduğundan tasarruflu ürünlerdir.

Üstelik C formatındaki panellerine tırnaklı taşıyıcılar takılarak üretilen bu tavan modelleri bulunduğunuz ortama derin bir hava katmaktadır. Dolayısıyla kolay bir montajı olması istediğiniz tüm mekanlara hızlı bir şekilde ürünü kurmanıza yardımcı olacaktır. Öncelikle bu tipteki asma tavanların çok dayanıklı olmasına rağmen hafif bir yapısı vardır. Böylelikle tavanlarınıza ağırlık vermeyerek zarar görmesini engelleyecektir.

Baffle Tavan Fiyatları

Hayatınıza ve kullandığınız ortamlara yepyeni bir hava katmak için tavan değişikliğine gitmek isteyebilirsiniz. Hatta baffle tavan fiyatı cebinize uygun tutarlarda olduğundan artık bu değişiklikler çok kolaydır. Bu ürün teknolojinin son harikalarından olmasına rağmen gerçekten çok uygun bir satış piyasası vardır.

Üstelik hastane, okul, tren garı, koridor ve benzeri hemen hemen her yerde kullanabilirsiniz. Fakat bu kadar yoğun bir uygulama alanı olmasına rağmen ürünlerin fiyatlarında çok sık artışlar yaşanmamaktadır. Bu modellerde tavan fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız bunu mekan araştırması sonrasında yapabilirsiniz. Çünkü ürünün farklı materyallerle üretilmesi ve farklı boyutları olması fiyatlarına etki etmektedir. Doğal olarak tercihinize bağlı asma tavan fiyatlarında bir değişiklik olacaktır.

Baffle Asma Tavan Fiyatlarına Etki Eden Faktörler

Tercih edilen modellere göre tüm ürünlerin fiyatlarında ufakta olsa bir değişiklik gözlemlenmektedir. Bundan dolayı baffle tavanların fiyatları tamamen yapacağınız model seçimine göre belirlenmektedir. Aslında model seçerken fiyatlar arasında çok fazla bir oynama olmadığını görebilirsiniz. Bu yüzden fiyat belirlemesi yaparken ölçülerin doğru bir şekilde alınması ve tedarikçiye iletilmesi gerekiyor. Aynı zamanda seçilen modele göre alınan ölçüler kullanılarak sizlere en doğru fiyatlar verilecektir. Bundan ötürü tavan modelleri ararken piyasada en kaliteli ve en uygun firmalara gitmelisiniz. Fiyatlara etki eden faktörler şu şekildedir;

Seçeceğiniz metalin cinsi
Profil ebatları
Profilde seçeceğiniz renkler
Profiller arasındaki ara boşluk

Baffle Asma Tavanlar
Baffle Tavan
Metal Baffle Asma Tavan
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Merhaba