Metal Baffle Asma Tavan

Metal Baffle Asma Tavan

Metal Baffle Asma Tavan

Modern görünüme sahip olmak için tavanlarda değişiklik yapıldığını son zamanlarda sıklıkla görmekteyiz. Metal baffle asma tavan sayesinde tercih edilen iç mekanlarda doğal  bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kullanıldığı alanların havasını anında değiştiren bu tavanların fiyatları da gerçekten çok uygundur. Bu nedende dolayı tavan satın alırken fiyatlara çok takılmadan sadece modeline karar vermeniz gerekmektedir. Metal olarak tercih edilen bu tavanların panel özelliklerine bakılarak seçim yapılabilir. Hatta tasarımcılarla konuşarak sizlere en uygun panel modellerini ve renklerini seçmekte yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. Çünkü bu modellerle üretilen tavanların farklı fiziki özellikleri vardır. Zaten bu yüzden hemen hemen tüm mekanların iç tasarımına uygulanabilmektedir.

Metal Baffle Asma Tavan Özellikleri

Metal tavan seçenekleri ahşap ve diğer baffle tavan modellerine göre daha dayanıklı ve daha uzun ömürlüdür. Metal olmasından dolayı temizlemesi ve montajı da çok daha kolaydır. Bu yüzden özellikle kurumsal ve ticari alanlarda bu modellere daha sık ihtiyaç duyarız. Ayrıca baffle tavan modelleri çok fazla özelliğe sahip olarak üretilmektedir. Uygulanacağı ortama tavan türü, taban genişliği, malzeme yüksekliği ve mesafelerin değişken olmaması gibi etkenlere bakılarak karar verebilirsiniz. Ayrıca standart RAL 9016 ya da RAl özelliklerine göre tercih edebilirsiniz.  Ortamda uyum sağlaması için akustik kumaş, cam tülü seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bu tip tavan modelleri genellikle L ya da U tırnaklı taşıyıcı sistemiyle üretilmektedir. Ebat özellikleriyle 18-100 mm alt taban, 30-600 yükseklik olarak tercih edilebilmektedir.

Baffle Asma Tavan Çeşitleri

İç mekanların tasarımlarının ve boyutlarının farklılık göstermesi tavan seçimlerini de etkilemektedir. Üstelik tasarımcılar tavan seçeneklerini ortamın aurasına göre belirlemektedir. Bu sebepten dolayı baffle Asma tavan çeşitleri tercih edilirken bir tasarımcıdan yardım almakta fayda vardır. Bu sayede en uygun modelleri sizlere daha sistematik bir şekilde hazırlayan bir destekçiniz olacaktır. Tavan tipleri ortamı büyük çapta etkileyen ürünlerdir. Bu nedenle işin uzmanları ve satıcı yardımlarıyla çeşitleri daha kolay seçilebilir. Tercih edebileceğiniz tavan çeşitleri şu şekildedir; Alüminyum Baffe asma tavan Baffle ahşap tavan
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Merhaba