Petek Asma Tavan Aydınlatma

Petek Asma Tavan Aydınlatma

Petek Asma Tavan Aydınlatma

Alüminyum panellerden özel bükümlerle üretilen petek asma tavan aydınlatma eklenmesiyle çok şık bir görüntü sağlamaktadır. Genellikle bu tavanlar da kullanılacak olan aydınlatmalar gizli olduğu için çok daha estetik bir görüntüye kavuşmamızı sağlamaktadır. Ayrıca bu model tavanlar sayesinde hem yangınlara daha dayanıklı hem de temizlenmesi daha kolay bir tavana sahip olabilirsiniz. Üstelik bu tip tavanlar uygulandığı alana 3 boyutlu bir görüntü sağladığı için ortama zarafet katmak için idealdir. Bu ürünün modüler yapısı sayesinde alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, ofislerde ya da plazalarda kullanıma uygundur. Estetik bir görünüme sahip olmasıyla seçeceğiniz her ortama modern aydınlatma sistemi kurabilirsiniz.

Petek Tavan Armatürü

Kullanacağımız ortamlara petek tavan yapmaya karar verdiğimizde bunun için farklı aydınlatma armatürleri deneriz. Petek tavan armatürü ülkemizde son dönemlerde çok sık rastladığımız bir seçenektir. Aydınlatma armatürlerinin farklı seçenekleriyle hem daha tasarruflu hem de daha şık bir görüntüye kavuşabiliyoruz. Tavanlarda bu armatürlerin uzun, kısa, daire, üçgen ve daha başka seçeneklerle kullanıldığını görebilirsiniz. Tavanlara uygulanan bu aydınlatma armatürleri sayesinde daha işlevsel bir ışıklandırma kullanabiliyoruz. Özellikle tavanın büyüklüğüne göre bu armatörlerin fonksiyonel özelliklerini ayarlayabiliyorsunuz. Bu sayede aydınlatma için bütçeden çok fazla bir miktar ayırmak zorunda da kalmayacaksınız. Çünkü genel olarak tavan için üretilen aydınlatma armatörlerinde tasarruflu LED lambalar kullanılmaktadır.

Petek Tavan Aydınlatma

Tavan tercihimize petek modelleri seçtiğimizde aydınlatma için çok fazla alternatifimiz oluyor. Çünkü çok fazla kullanım olması petek tavan aydınlatma seçeneklerini arttırmıştır. Bu tip tavanların modülleri yerleştirilirken aydınlatmayı sağlayacak olan malzemeler gizli bir görünüm için  gömülü bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede hem görüntü kirliliği ortadan kalkıyor hem de estetik açıdan ihtiyacımız olan görüntü sağlanmış oluyor. Petek olarak kullanmaya karar verdiğiniz tavanlar çok uzun süre kullanabileceğiniz malzemelerden üretilmektedir. Genel olarak bu tavanlar 60×60 ya da 60×120 ölçülerle üretilmektedir. Aynı zamanda alt tabanı 15 mm yüksekliğiyse  40 mm olaraktan tercih edildiğinden tüm tavan tiplerine uygundur. Üretimini yapan firmalardan renk, ışıklandırma, uzunluk gibi tüm taleplerinizi kapsayan bir üretim talep edebilirsiniz.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Merhaba