Petek Asma Tavan Sistemleri (Open Cell)

Petek Asma Tavan Sistemleri (Open Cell)

Petek Asma Tavan Sistemleri (Open Cell)

  Bir ortamda yansıtmak istediğimiz atmosfere tavanda yapacağımız değişikliklerle erişebiliriz. Petek asma tavan sistemleri sayesinde kullanacağımız ortama derinlik ve ferah bir hava katabiliriz. Ayrıca asma tavan tercihlerine modellerine bakarak farklı armatürler de ekleyebiliriz. Bu sisteme sahip olan tavanların hücre boşluğu olduğu için modüllerine müdahale etmesi gerçekten çok daha kolaydır.   Farklı sistemlerinin olması uygulanacak ortama en uygun seçeneği bulmanızda da yardımcı olacaktır. Kendiliğinden taşıyıcılı, t15 ya da  T24 olarak tercih bileceğiniz sistemleri vardır. Ayrıca hafif bir kullanımı olmasından dolayı tavanlara yük bindirmeyecektir. Bu tavan seçeneklerinin  silinebilir ve antibakteriyel olarak üretilmesinden dolayı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.  

Kendinden Taşıyıcılı Petek Asma Tavan

  Açık tip hücre formundaki kendinden taşıyıcılı petek asma tavan u profiline göre üretilen alüminyum tavan sistemlerindendir. Bu tip tavanları tercih ettiğinizde tasarımcı ve mimarlar sizlere geniş bir model seçeneği sunacaktır. Özellikle  bir ortamda kesintisiz bir tavan görüntüsünü en iyi şekilde sağlayacak modeller bunlardır.   Ayrıca tavan profillerini akustik bir amaçla kullanacağınız bir ortama tercih ederseniz düz ya da örülmemiş olarak üretilen modellerini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünlerin malzemeleri yüksek kaliteden tercih edildiği için modülleri oldukça dayanıklıdır. Yani hangi ortamda tercih ederseniz edin tavanlarınıza hem güzel bir görüntü hem de uzun ömürlü bir sistem sağlanmaktadır.  

Petek Asma Tavan Panel Ölçüleri

Seçeceğimiz farklı tavan sistemleri olmasından kaynaklı ölçülerde de değişiklik olmasını bekleriz. Petek asma tavan Open Cell panel ölçüleri seçilen modellere göre daha büyük ya da daha kısa olabiliyor. Panel seçimleri T15 sisteminden yana kullanılırsa 600×600 mm ya da 600×1200 mm olarak seçilebilmektedir. Diğer tavan sistemlerinde kullanılabilecek olan ölçüler şu şekildedir; 50×50 mm ölçü seçeneği, 75×75 mm ölçü seçeneği, 100×100 mm ölçü seçeneği, 150×150 mm ölçü seçeneği, 200×200 mm ölçü seçeneği vardır. 50×200 mm veya özel ebatlarda tercih edebiliyorsunuz. Profil ebatları genellikle 15×40 mm veya 10×40 mm olarak tercih edilebiliyor. Kendiliğinden taşıyıcısı sistemlerde 10 mm taban ve 40 mm yükseklik kullanılmaktadır.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Merhaba