Kanopi Alt Kaplaması, Yerli Üretim

Kanopi Alt Kaplaması, Yerli Üretim

Kanopi Alt Kaplaması, Panel 200 Asma Tavan

Kanopi alt kaplaması olarak kullanılacak ürünlerin dış mekâna etkilerine (rüzgâr, güneş, yağmur v.s.) dayanıklı olması gerekmektedir. Petrol istasyonu kanopi alt kaplaması olarak farklı materyallerden ve değişik modellerden alt kaplamalar kullanılmaktadır. Fakat bunlardan en sağlıklı olanı Alüminyumdan üretilen asma tavan modelleridir. Alüminyum suya, neme, ısıya karşı dirençli olup üzerinde ki fırın boya kaplamasıyla çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

 

Firmamız kanopi alt kaplaması olarak ikiz panel asma tavan ve Panel 200 asma tavan üretimi yapmaktadır. Panel 200 asma tavan yeni bir sistem ve tüm akaryakıt istasyon markaları tarafından kabul edilmektedir. Astav Panel 200 asma tavan alüminyumdan üretilmekte ve kilitli taşıyıcı sistemi sayesinde dış mekânda daha dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür. Panel 200 asma tavan sistemleri kanopi ölçülerine göre istenilen uzunlukta üretilmekte olup bu sayede zaiyatı minimum seviyeye indirmektedir.

 

Panel 200 asma tavan modeli bütün akaryakıt istasyonlarında kullanılan son model asma tavan sistemidir. Günümüzde hemen hemen bütün akaryakıt istasyonlarında (Aytemiz, BP, Lukoil, Milangaz, Opet, Petrol Ofisi, Shell, Total, Türkiye Petrolleri v.s.) Panel 200 tavan tercih edilmektedir.

 

Alüminyum Panel 200 asma tavan sadece benzin istasyonu asma tavanı olarak kullanılmamakta olup dış mekânda ihtiyaç duyulan her türlü yapıda alt kaplama olarak kullanılmaktadır.

 

Alüminyum Panel 200 tavan saçak altı, sundurma altı, dış cephe kaplaması olarak da kullanılmaktadır.

 

Panel 200 Asma Tavan Özellikleri

Astav Panel 200 asma tavanlar standart olarak 0.70mm Alüminyumdan üretilmektedir. Projeye göre farklı kalınlıklarda üretebilme imkânı da mevcuttur. Panel 200 tavan isminden de anlaşılacağı gibi 200mm enindedir. Fakat firmamız 100mm ile 600mm arasında herhangi bir ende de üretebilme teknolojisine sahiptir.

 

Panel 200 Asma Tavan Fiyatları

 

Firmamız üretimini Ankara, Kahramankazan’da bulunan fabrikasında yapmakta olup tüm Türkiye’ye ve dünyanın 35’den fazla ülkesine direk fabrikadan satış yapmaktadır. Astav Alüminyum Panel 200 asma tavan fiyatları ile ilgili veya ürün teknik detayı ile ilgili bilgiye ulaşmak için lütfen firmamızla iletişime geçiniz. 

Panel 200 Asma Tavan Sistemleri
Panel 200 Asma Tavan
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Merhaba