Petek Asma Tavan Ankara

Petek Asma Tavan Ankara

Petek Asma Tavan Ankara

Petek Asma tavan çeşitleri Ankara fabrikamızda üretilmekte olup tüm Türkiye’ye gönderilmektedir. Petek asma tavan Ankara modelleri uzun süredir trend olan asma tavan modelleri arasındadır. Bu sebeple pek çok ticari alanda tercih edilmektedir. Petek asma tavanlar nerelerde kullanılır? diye baktığınız zaman çok yönlü bir tercih alanı olduğunu görebilirsiniz. Kare açık hücreli modelleri sayesinde tavana derinlik ve estetik kadar aynı zamanda sonsuz bir görüntü oluşturmak için bu modelleri kullanabilirsiniz.

Üstelik modellerin kullanım alanlarının bu kadar geniş olması açık bir panel sistemine sahip olmasından dolayı tesisatlarını kolaylıkla müdahale edilmesinden kaynaklıdır. Ticari ya da özel mülklerin hemen hemen hepsiyle uyum sağlayabilecek bir yapısı vardır. Tasarımcılar aracılığıyla bu tavanlar istediğiniz ortama en uygun şekilleriyle üretilmektedir.

Petek Asma Tavan İstanbul

Asma tavanların kullanımı hayatımıza çok yaygın olmasından dolayı neredeyse her yer için farklı modellerini talep edebiliriz.  Ayrıca farklı  ışıklandırma sistemi için ya da daha geniş bir ortam sağlamak amacıyla genellikle büyük işletmelerin tercih ettiği bir sistemdir. Bu sebepten dolayı petek asma tavan kullanım alanları arasına pek çok örnek verebiliriz. Petek Asma Tavan İstanbul da ki projeler de bir çok alanda ürünlerimiz tercih edilmiştir. 

Okullar ve havuzlar

Kütüphaneler ya da ofisler

Metro istasyonları veya alışveriş merkezleri

Havaalanları ya da  tren garlarında

Hastaneler ve  koridorlarda

Restorant  ve kafeler gibi pek çok alanlarda bu modele sahip asma tavanları kullanırız.

Petek Tavan Ölçüleri

Tavanlara ayrı bir hava katmak ve derin bir ortam sağlamak için tercih ettiğimiz petek tavan özellikleri çok önemlidir. Çünkü kullanım alanı oldukça yaygın olduğundan üretilen malzemeleri, eni, boyu hatta rengi bile tercihlerimizi etkilemektedir. Bu sebeple ürün incelemesi yaparak materyali olarak  alüminyum veya galvanizli çelik kullanıldığını görebilirsiniz. Aynı zamanda kullanacağı yere göre kendiliğinden taşıyıcılı, t15 ve T24 gibi sistemlere sahip olarak üretilmiş olan modellerini bulabilirsiniz.

Bu sistemdeki tercihlerinizi beyaz, siyah, antrasit gri ya da metalik gri olarak tercih edebiliyorsunuz. Ayrıca tavanlarda bu modelleri kullanmanız halinde kurulması ve sökülmesi çok basit olan bir ürüne sahip olabilirsiniz. Bu ürün ortamdaki ısı kaybını engelleyen bir özelliğe de sahiptir. Üründe hücre ebat olarak 50×50, 100×100,150×150, 200×200 ya da  50×200 olarak seçimde bulunabilirsiniz.

petek asma tavan üretim
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Merhaba