Petrol Ofisi Marketi Baffle Asma Tavan Uygulaması

Petrol Ofisi Marketi Baffle Asma Tavan Uygulaması

Petrol Ofisi Market Asma Tavanı Özellikleri, Üretimi

Petrol Ofisi Market Tavanı olarak Astav marka baffle asma tavan tercih edilmiştir.  Petrol Ofisi Akaryakıt istasyonlarında ki Market Tavanı yeni dizayn edilen istasyonlarda ahşap renk baffle asma tavan kullanılmaktadır.

Baffle tavan panelleri, 50 * 90 mm. boyutlarında ve U bükümlü malzemeden üretilmiş olmalıdır. Taşıyıcı sistem aks aralığı 20 cm, paneller arası net mesafe 15 cm. olarak uygulama yapılmalıdır. Ahşap renk paneller istenilen uzunlukta üretilmektedir.

Astav Baffle Asma Tavan modelimiz petrol ofisi akaryakıt istasyonlarında başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Ürün rengi ahşap renk ince meşedir. Baffle Asma Tavan Ankara fabrikamızda projeye özel boylarda üretilmektedir.

Baffle tavanlar dekoratif asma tavanlardır. Uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlü ürünlerdir. Montajı basittir. Tavan arkasına müdahale edilmesi gerektiği durumlarda panelleri çıkarmak çok kolaydır. Paneller defalarca söküp takılabilir. 

Petrol Ofisi Marketlerinde tercih edilen baffle asma tavan modeli fiyatı metal fiyatlarına bağlı olarak değişmektedir. Güncel ve en uygun fiyatlar için lütfen firmamızda ki satış yetkilileriyle iletişime geçiniz. 

petrol ofisi market asma tavanı
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Merhaba