Asma Tavan Modelleri

Asma Tavan Modelleri

Birçok farklı seçenek sunan asma tavan modelleri aşağıda ilginize sunulmuştur. Astav, mekanlarınıza çok şık ve estetik bir görünüm kazandıran metal asma tavanlar üretir. Ürettiğimiz asma tavan sistemleri aynı zamanda son derece dayanıklı ve kullanışlıdır.

 

Petek Asma Tavan

Petek asma tavan sistemleri mekanik estetik vererek hazırladığımız 3 boyutlu bir sistemdir. Böylelikle ortama farklı bir boyut katarak şık bir görünüm elde ediyoruz.

Baffle Asma Tavan

Baffle Asma Tavan, bulunduğunuz mekana derinlik ve sonsuzluk katar. Ayrıca standart asma tavanların dışında kalarak mekanınızın hareketli ve modern bir dizayn almasını sağlar.

Clip-in Asma Tavan

Clip-in Asma Tavan, en çok bilinen ve kullanılan asma tavan modellerimizdendir. Bunun dışında en büyük özelliği taşıyıcılarının gizli olmasıdır.

Lay-in & Lay-on Asma Tavan

Lay-in taşıyıcıdan 10mm aşağıya sarkan modelimizdir. Lay-on model ise taşıyıcıya düz oturan modelimizdir.

Panel 85 Asma Tavan

Panel 85 Montajı ve demontajı kolay olan asma tavan sistemimizdir. Bu nedenle tavan arkasında kalan tesisata rahat bir şekilde müdahale edebilme imkanı sunar.

Panel 200 Asma Tavan

Panel 200 Asma Tavan, genellikle dış mekanlarda kullanılır ve istediğiniz uzunlukta üretmekteyiz.

Vektörel Asma Tavan

Vektörel Asma Tavan, evlerinize, ofislerinize derinlik ve sonsuzluk katar. Aynı zamanda yaşam alanlarınızı standartların dışına taşıyarak sıradanlığa son verir.

Mesh Asma Tavan

Mesh Asma Tavan, yaşam alanlarınıza eşsiz bir estetik katar. Bununla birlikte modern ve şık tasarımlarıyla uyguladığımız her alana ferahlık katar.

Multicell Asma Tavan

Multicell Asma Tavan, mekanlarınıza sonsuz bir derinlik katar. Aynı zamanda standartların dışına çıkarak mekanın hareketli ve modern bir dizayn almasını sağlar.

Merhaba