Baffle Asma Tavan

Baffle Asma Tavan Sistemleri

Astav® Baffle Asma Tavan, bulunduğu mekana derinlik ve sonsuzluk katar. Bundan dolayı standart asma tavanların dışında kalarak mekanın hareketli ve modern bir dizayn almasını sağlar.

Ayrıca farklı tiplerde aydınlatma armatürleri de uygulayarak standardın dışında kalabilirsiniz.

Bunun yanında panel arasındaki boşluklar sayesinde tavan arkasında kalan tesisata kolayca müdahale edebilir. Üstelik olası bir yangında dumanın hızlı bir şekilde tavan arkasına geçmesi sağlanır. Bunun dışında tırnaklı taşıyıcı sistemli baffle tavan modellerinde tavan arkasında müdahalede paneller basit bir şekilde zarar görmeden çıkarılıp tekrar yerine kolayca takılmaktadır.  

Astav® Baffle Asma Tavanları modeli farklı profil ebatlarında ve istenilen ral renklerde ve ahşap görünümlü renklerde üretilmektedir. Son teknolojili roll forming hattımızda üretilen baffle asma tavanlar istenilen uzunlukta üretilmektedir. Bu sayede panellerde ek yeri oluşmaz.

Baffle Tavan

Baffle asma tavan, doğrusal / linear asma tavan türüdür. C formatındaki panellerin tırnaklı taşıyıcıya takılması sonucunda oluşur. Aynı zamanda bir diğer sistem ise vidalı sistemdir. Tırnaklı taşıyıcılı sistem vidalı sisteme göre hem daha ekonomik hem de sökme takma açısından çok daha basittir. Böylelikle tırnaklı sistem montajı basittir ve hızlıdır.

Baffle asma tavanı modeli tavanda kullanılmasının yanı sıra duvarda da kullanılmaktadır. Bu nedenle tavan ve duvarda kullanılarak müthiş bir uyum ve olağan üstü bir görsellik oluşturmaktadır. Bu sistemin kullanımında yine aynı tırnaklı taşıyıcı tercih edilmektedir. Baffle duvar panelleri tırnaklı taşıyıcıya takıldıktan sonra sabitlenmesi açısından arkasına baffle sıkıştırma klipsi de takılmaktadır. Sökme işleminde ilk olarak bu baffle sıkıştırma klipsi çıkarıldıktan sonra baffle duvar paneli çıkartılacaktır.

Baffle asma tavan fiyatı ile ilgili bilgi vermemiz gerekirse baffle tavan fiyatları metal cinsine, profil ebadına, profil rengine ve ara boşluğa göre değişmektedir.

Baffle Tavan Özellikleri:

Metal Cinsi: Alüminyum veya Galvanize Çelik
Profil Ebadı (mm): 25×75, 30×75, 40×75, 50×75, 25×100, 30×100, 40×100, 50×100
Renk: Antrasit Gri (Ral 7016), Siyah (Ral 9005), Metalik Gri (Ral 9006), Beyaz (Ral 9010) ve Ahşap Görünümlü
Panel arası boşluk: 50mm, 70mm, 100mm, 150mm veya özel

Kullanım Alanları:

Havaalanları, tren & metro istasyonları, ofisler, Alış-veriş Merkezleri, koridorlar, akaryakıt istasyonları, mağazalar, havuzlar, restoran, kafeler v.b.

Baffle Asma Tavanlar
Baffle Tavan
Metal Baffle Asma Tavan
Metal Baffle Tavan
Baffle Asma Tavan Sistemleri
Baffle Asma Tavan Uygulamaları
Baffle Tavanlar
Baffle Asma Tavan Uygulaması
Baffle Asma Tavanları Fiyatı
Baffle Asma Tavanlar

En çok ziyaret edilen ürünler

Merhaba