Clip-in Asma Tavan

Clip-in Asma Tavan Sistemleri

Clip-in Asma Tavan, en çok bilinen ve kullanılan asma tavan modellerindendir. Bunun dışında en büyük özelliği taşıyıcılarının gizli olmasıdır. Böylelikle montajı ve demontajı kolay olan Astav® Clip-in Asma Tavanları tavan arkasında kalan tesisata rahat bir şekilde müdahale edebilme imkanı sunar. Aynı zamanda metal plakalardan üretilmekte olup uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Hatta gizli taşıyıcılı asma tavan modelleri birçok yapıda kullanılan ekonomik asma tavan modellerindendir.

Clip-in tavanlar alüminyum ve galvanizli çelik metallerden üretilmektedir. Bununla birlikte üretimimiz de hijyen ve kalite gereği geri dönüşümden elde edilen metaller Kullanmaktayız. Ayrıca ürünlerimiz birinci sınıf sertifikalı alüminyum ve galvanizli çelik metallerden üretilmektedir.

Clip-in tavan modelimiz farklı ebatlarda, delikli veya deliksiz, istenilen Ral renklerde üretilmektedir. Üstelik isteğe bağlı olarak panel arkasına akustik yalıtım için fibrocam siyah elyaf yapıştırılmaktadır. Akustik elyaf geniş alanlı yerlerde ses yankılanmasını minimum düzeye çekmektedir.

Bu asma tavan modelinde panelin sökülmesi ve takılması kolaydır. Bundan dolayı tavan arkasına olası bir müdahalede panelleri kolay bir şekilde çıkarıp tekrar yerine takabilirsiniz.

Clip-in tavan armatürü sisteme özel olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle panel ebadına göre armatürler bulunmaktadır. Clip-in tavan fiyatları panel ebadına, kullanılan metal cinsine, panel rengine göre değişmektedir. Bunun Yanında clipin tavan modelleri tüm ticari alanlarda kullanılan ekonomik bir asma tavan modelidir. Bu asma tavan modeli aynı zamanda konutlarda, apartman girişlerinde de kullanılmaktadır. Konutlarda özellikle banyo asma tavanı olarak kullanılmaktadır. En öenmlisi banyoların tavanında bulunan boru, kablo ve tavanda olabilecek kötü görüntüleri gizlemektedir. Son olarak boya bakım gerektirmediği için uzun yıllar boyunca kullanılabilecek bir üründür.

Clip-in Tavan Özellikleri:

Metal Cinsi: Alüminyum veya Galvanize Çelik

Panel Ebadı: 300x300mm, 300x600mm, 600x600mm

Renk: Ral Renklerde

Delikli veya Deliksiz
Hafiftir, tavana yük getirmez
Takılması ve sökülmesi kolaydır
Isı kaybını önler
Akustik performans (ses yalıtımı) sağlar
Anti manyetik, mikrop barındırmaz, silinebilir
İstenmeyen görüntüleri gizler (Sıhhi tesisat, havalandırma kanalları, elektrik tesisatı vs.) Geri dönüşümlüdür.

Clip-in Asma Tavan Kullanım Alanları:

Hava Alanı, Sinema, Fuar Alanı, Hastane, Otel, Mutfak, Laboratuvar, Ofisler, Restoran, Banyo, WC, Süpermarket, Metro İstasyonu, Bankalar, PTT işyerleri, Okullar, Tiyatro vb.

Clip-in Asma Tavan Sistemleri
Clip-in Asma Tavan
Clip-in Asma Tavan Modelleri
Merhaba