Lay-In & Lay-on Asma Tavan

Astav® Lay-in ( Sarkmalı Sistem ) & Lay-on ( Oturmalı Sistem) Asma Tavan Sistemleri

 

Astav® Lay-in & Lay-on Asma Tavan modelleri, en çok bilinen ve kullanılan asma tavan modellerindendir. T-24 görünür taşıyıcı sistemli asma tavan modelidir.

 

Lay-in asma tavan modelinde asma tavan paneli taşıyıcıdan 10mm aşağıya sarkar. Aşağıya sarkmasının sebebi sadece estetik görüntü amaçlıdır. Bununla birlikte lay-on asma tavan modelinde ise asma tavan paneli taşıyıcıya düz oturur. Ayrıca paneller delikli veya deliksiz olarak üretilmektedir. Bunun dışında isteğe bağlı olarak delikli panelin arkasına ses yankılanmasını azaltması amacıyla siyah akustik kumaş (akustik fibrocam elyaf) yapıştırılmaktadır.

 

Montajı ve demontajı kolay olan Astav® Sarkmalı ve Oturmalı Sistem Asma Tavan modeli, tavan arkasında kalan tesisata rahat bir şekilde müdahale edebilme imkânı sunar. Bu nedenle asma tavan panelleri kolay bir şekilde çıkarılıp tekrar yerine takılmaktadır. En önemlisi ürünlerimiz birinci sınıf sertifikalı alüminyum ve galvanizli çelik hammaddeden üretilmektedir. Ürünlerimizde kullanılan hammaddeler geri dönüşümden oluşan metallerden üretilmemekte bu sayede daha uzun ömürlü, hijyenik ve dayanıklıdır.

 

Astav Sarkmalı sistem asma tavan ve oturmalı sistem asma tavan modellerimiz birçok ticari yapıda kullanılmaktadır. Bunun yanında farklı ebatlarda ve istenilen renkte üretilmektedir. Bu sebeple ürünlerimiz yurtiçi ve yurtdışında birçok çağdaş projede tercih edilmiştir.

 

Astav sarkmalı sistem asma tavan ve oturmalı sistem asma tavan çeşitleri T24 sisteme özel olarak üretilen aydınlatma armatür modelleri veya spotlar kullanılmaktadır.   

 

Sarkmalı sistem asma tavan  ve oturmalı sistem asma tavan Özellikleri:

 

Metal Cinsi : Alüminyum veya Galvanize Çelik
Panel Ebadı : 300x300mm, 300x600mm, 600x600mm
Renk : Ral 9016 Beyaz veya Ral renklerde
Delikli veya Deliksiz
Hafiftir, tavana yük getirmez
Takılması ve sökülmesi kolaydır
Isı kaybını önlemeye yardımcı olur
Akustik performans (ses yalıtımı) sağlar
Anti manyetik, mikrop barındırmaz, silinebilir
İstenmeyen görüntüleri gizler ( Sıhhi tesisat, havalandırma kanalları, elektrik tesisatı vs. )
Geri dönüşümlüdür

 

Sarkmalı sistem asma tavan  ve Oturmalı sistem asma tavan Kullanım Alanları:

 

Hava Alanı, Sinema, Bilgisayar Odası, Fuar Alanı, Hastane, Otel, Mutfak, Laboratuvar, Ofisler, Restoran, Banyo, WC, Süpermarket, Tiyatro vb.

 

Lay-in & Lay-on Asma Tavan
Lay-in Asma Tavan
alüminyum asma tavan
Merhaba