Panel 200 Asma Tavan

Astav® Panel 200 Tavan Sistemleri

Panel 200 asma tavan modelini özellikle akaryakıt istasyonlarında kanopi alt kaplaması olarak kullanmaktayız. Ayrıca ürünlerimiz yurtiçi yanı sıra yurtdışında da birçok ülkede kabul görmüş, pek çok akaryakıt istasyonunda başarılı bir şekilde kullanılmış ve kullanılmaya devam etmektedir. Aynı zamanda akaryakıt istasyonu kanopilerinde kanopi uzunluğuna göre üretim yapmakta ve fire oranı minimuma indirmekteyiz.

F grubu asma tavan sistemi olan Astav Panel 200 modelimiz kilitli taşıyıcı sistemi sayesinde dış mekan için en ideal asma tavan modelidir. Bununla birlikte panel 200 tavan modellerimiz son yıllarda ikiz panel asma tavan modelinin yerini almıştır. İkiz panel asma tavan modeline göre daha dayanıklı ve dekoratiftir. Bunun dışında ürünlerimizde gizli taşıyıcılı sistem kullanmaktayız. Böylece taşıyıcı profil panel arkasında kalarak daha estetik bir görüntü oluşturmaktayız. Tırnaklı taşıyıcı sayesinde paneller çıkarılmak istendiğinde kolay bir şekilde işin uzmanı tarafında çıkarılmaktadır.

Ürünümüz istenilen uzunlukta üretilmekte olup, büyük alanlarda tek parça panel olarak montajı yapılmaktadır. Böylelikle ek yapılmaz ve daha güzel bir görünüm alınmış oluruz. Ek yapılma durumunda ise sisteme özel olarak üretilen ekleme parçası kullanmaktayız. Bu ürünün montajı basittir. Firmamız tarafında üretilen tırnaklı taşıyıcı profili kanopiye sabitliyoruz. Sabitleme esnasında bu taşıyıcı profilin hizalanmasına dikkat ediyoruz. Tırnaklı taşıyıcı profillerin sabitleme işleminden sonra panel 200 tavan panelleri tırnaklı taşıyıcıya takıyoruz.

Panel 200 tavanlar dış mekânda kullanılan uzun ömürlü, dayanıklı bir asma tavan modelidir. Akaryakıt istasyonlarının yanı sıra sundurma, saçak ve verandalarda da kullanılmaktadır. Ürünümüz birinci sınıf sertifikalı alüminyumdan üretilmekte olup sudan ve nemden etkilenmemektedir. Panel 200 modelin bir diğer kullanım alanı fabrikalardır. Tüm üretim alanlarında kullanılmakta, istenilen renkte üretilmektedir.  Ürünümüz uzun ömürlü ve geri dönüşümlüdür. Bu ürün modeli aynı zamanda delikli olarak da üretilmektedir.

Özellikleri:

Metal Cinsi: Alüminyum veya Galvanize Çelik
Renk: Ral 9016 Beyaz veya diğer
Panel Genişliği (mm): 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600mm

Kullanım Alanları:

Akaryakıt İstasyonları, Kanopiler, Saçak ve Sundurma altları, Fabrikalar, Tekstil ve İplik fabrikaları vb.

Panel 200 Asma Tavanlar
Panel 200 Asma Tavan Sistemleri
Panel 200 Asma Tavan Modelleri
Merhaba