Panel 85 Asma Tavan

Panel 85 Asma Tavan Sistemleri

 

Panel 85 asma tavanlar, en çok bilinen ve kullanılan asma tavan modellerinden birisidir. En büyük özelliği taşıyıcılarının gizli olmasıdır. Montajı ve demontajı kolay olan bu ürün, tavan arkasında kalan tesisata rahat bir şekilde müdahale edebilme imkanı sunar.

Tercihe göre Baskı çıtalı (iki panel arası kapalı) ve derz boşluklu (5mm ve 15mm) olarak istenilen uzunlukta üretilmektedir.

 

Panel 85 tavan banyo asma tavanı olarak bilinmektedir. Bunu sebebi ise bir dönem bütün TOKİ projelerinde bu asma tavan modelinin genellikle banyo / wc lerde kullanılmasıdır. Oysa ki yurtdışında Panel 85 asma tavanları tavan geniş alanlı yerlerde, koridorlarda, havaalanlarında v.s. gibi ticari alanlarda da kullanılmaktadır. Linear asma tavan grubu içerisinde olan bu model aynen baffle asma tavan gibi istenilen renkte ve istenilen uzunlukta üretilerek mekâna modern şık bir görüntü vermektedir.

 

Alüminyum veya Galvanizli Çelikten üretilen Astav Panel 85 tavan modelimiz dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ürünlerimiz birinci sınıf sertifikalı alüminyum ve galvanizli çelik hammaddelerden üretilmekte, hijyen ve kalite gereği geri dönüşümden elde edilen hammaddeler üretimimizde kullanılmamaktadır.

 

Panel 85 Tavan modelinin sökmesi ve takması kolaydır. Tavan arkasında bulunan elektrik, kamera, su borusu, yangın söndürme hattı, klima tesisatı gibi yerlere müdahale edilmek istendiğinde kolay bir şekilde ürün sökülerek tavan arkasına müdahale edilir ve tekrar yerine sorunsuz bir şekilde takılabilir.

 

Astav Panel 85 model aynı zamanda duvarda da kullanılmaktadır. Duvar kaplaması olarak kullanılan Panel 85 tavan ile beraber uyum sağlamakta estetik bir görüntü sunmaktadır.

 

Özellikleri:

Metal Cinsi: Alüminyum veya Galvanize Çelik
Renk: Beyaz, Siyah, Metalik Gri, Antrasit Gri veya Ral Renklerde
Delikli veya Deliksiz
Hafiftir, tavana yük getirmez
Takılması ve sökülmesi kolaydır
Isı kaybını önler
Akustik performans (ses yalıtımı) sağlar
Anti manyetik, mikrop barındırmaz, silinebilir
İstenmeyen görüntüleri gizler (Sıhhi tesisat, havalandırma kanalları, elektrik tesisatı vs.)
Geri dönüşümlüdür

 

Kullanım Alanları:

Hava Alanı, Sinema, Koridor, Alışveriş Merkezi, Fuar Alanı, Hastane, Otel, Mutfak, Laboratuvar, Ofisler, Restoran, Banyo, WC, Süpermarket vb.

 

Panel 85 Tavan
Merhaba